Accueil » liste des participants

liste des participants

VOORLOPIGE DEELNEMERSLIJST 2022, DEZE WORDT NOG DAGELIJKS BIJGEWERKT
Naam standhouder Merk(en) Website
1 Aimpoint Optiek www.aimpoint.com
2 Pascal Collord Jachtzaak, wapenwinkel www.armurerie-collard.be
3 A&K Hunting Jachtreizen
4 Anschütz Wapenmerk
5 Armurerie Paul Pletsers Jachtzaak, wapenwinkel www.paulpletsers.be
6 Assault58 Zaklampen www.assault58.com
7 Ateljee Binne & Buute Landelijk wonen www.binne-en-buute.be
8 Barrel and Boar Outings Jachtreizen www.outings.nl
9 Belipro Waxjassen en meer
10 Bergara Wapenmerk www.bergara.online
11 Ironhunt Hoogzit aanzitladders www.ironhunt.eu
12 Bema Mobiele Windschermen www.paraconstruct.com
13 Bernard Optic Optiek www.bernard-optic.com
14 Blaser Group GMBH Wapens en optiek www.blaser.be
15 Bobijn & Bobine Borduurwerk www.bobijn-bobine.be
16 Belgian Bowhunting Federation Boogjagers www.belgianbowhunting.be
17 Browning International Wapens, accesoires,kleding www.browning.eu
18 Bv De Bloempothoeve Gin www.gardengin.eu
19 Caza Alicante Jachtreizen www.cazaalicante.com
20 Calmont Bier
21 Cofart Kunst en antiek www.cofart.be
22 CD Constructs Berkel Volano en elektrische snijmachines www.cdconstructs.be
23 CD Constructs Mokeg mobiele tapsystemen
24 De Coster Hunting Jachtzaak, wapenwinkel www.decosterhunting.be
25 De Bokkesprong Country lifestyle jacht outdoor kleding www.debokkesprong.com
26 De Jachtkelder Voor jagers, buitenmensen en hun hond www.dejachtkelder.be
27 Equicosmos BVBA Dubarry www.equicosmos.com
28 Euregiohunt Hunting & outdoor equipment www.euregiohunt.com
29 Wijndomein Gloire de Duras Belgische Wijn www.gloirededuras.be
30 GPO Optiek www.gp-optics.com
31 Doublee BV Hoogzitten, jachtladders www.doublee.be
32 Forgehunt knive making Jachtmessen
33 Goormans Bob Jachtzaak Wapenwinkel www.bobgoormans.be
34 Haf Trade Houten speelgoed revolvers en geweren www.haf12shooters.nl
35 Handsaeme Foi Gras Foi Gras, Paté www.handsaeme-foigras.be
36 Het Veilinghuis Catering www.hetveilinghuis.be
37 Het Jachthuis Jachtzaak, wapenwinkel www.hetjachthuis.eu
38 Hij die bouwt Eikenhouten vakwerkconstructies www.leembouwer.be
39 Hofman Topsport Groothandel wapens en accesoires www.hts.nl
40 Hubertus Vereniging Vlaanderen Belangenvereniging voor de jager www.hvv.be
41 Hunter Safes Wapenkluizen www.wapenkluis.nl
42 Hunting Lodge Jachtzaak, wapenwinkel www.huntinglodge.be
43 Jachthuis Vandromme Jachtzaak Wapenwinkel www.jachthuisvandromme.be
44 Jagersliga Belangen en netwerkvereniging www.jllc.be
45 Jagter Outdoorwinkel www.jagter.eu
46 Jakele Wapenmerk www.jakele-j1.de
47 La Gourmandise Olijven, kaas
48 Lahoux Optics Thermische kijkers www.lahouxoptics.com
49 Liemke Thermische kijkers www.liemke.com
50 Lebeau Courally Luxe Wapens, luxe artikelen www.lebeau-courally.com
51 Les Saveurs d’Antan Culinair
52 Little Landies Miniatuur Landrover auto’s www.little-landies.com
53 Lumber Jackoutdoor Outdoor Materiaal en Outdoor cooking www.lumberjackoutdoor.nl
54 Mauser Wapenmerk www.mauser.com
55 Avant Machinery Heftrucks www.avanttecno.com
56 Meopta Optiek www.meopta.com
57 Nature Galerie Geschenkartikelen, trofeeën www.nature-galerie.com
58 Nosla GMBH Optiek
59 Paradijshof Kruiden en Exclusieve delicatessen www.paradijshof.nl
60 Prince Willem Wool Garments sjaals , dekens www.princewillem.com
61 Pletsers NV Jachtzaak, wapenwinkel www.pletsers.be
62 Paraconstruct Mobiele windschermen www.paraconstruct.com
63 Pulsar Nachtzicht www.pulsar-nv.com
64 Qualyvines Wine Trading Wijnen en Likeur en Franse Saucissons www.thewineshop.nl
65 R.M. Vinck & co Groothandel wapens en accesoires www.rmvinck.com
66 Ruag Groothandel munitie RWS NORMA www.ruag.be
67 Sofie Van Daele Schilderijen www.sofievandaele.com
68 Simshoot Schietsimulator www.simshoot.be
69 Sako Wapenmerk www.sako.fi
70 Sport Techs Outdoor equipment www.sporttechs.it
71 Taxidermieke Taxidermie Preparateur www.taxidermieke.com
72 Technolyt Verdeler Pulsar, Meopta, Buff www.technolyt.nl
73 The Fudge Factory Fudge, stroopwafels www.the-fudge-factory.com
74 The Outdoor Company Jachtopleiding, outdoorshop www.huntingeurope.be
75 The King’s Elephant Classic Adventure Ware www.thekingselephant.com
76 The Rub Club Barbecue artikelen www.therubclub.nl
77 Transcontinenta Primos, Bushnell www.transcontinenta.nl
78 Rigby Wapenmerk www.johnrigbyandco.com
79 Sauer Wapenmerk www.sauer.de
80 Schmidt & Bender Optiek www.schmidtundbender.de
81 Swarovski Optik Optiek www.swarovskioptik.com
82 Van Mossel Automotive Automerken www.vanmossel.be
83 Valerie Marmoy Messen
84 Valkerij Ardanwen Roofvogels www.valkerij-ardanwen.com
85 Vanlangenaker Fruit Fruit groothandel www.vanlangenaker-fruit.be
86 Venatu Jachtzaak Wapenwinkel www.venatu-outdoor.com
87 Variphone oordoppen op maat www.variphone.com
88 VDH Greenwood Groothandel wapens en accesoires www.vdhgreenwood.be
89 Wagenkasten Victor Spiessens Op maat gemaakte wagenkasten
90 Waidmann BV Jacht, outdoor en hondenartikelen www.waidmann-shop.com
91 Wapenhandel Appermont Jachtzaak Wapenwinkel www.wapenhandelappermont.be
92 Wijnland Duitse Wijnen
93 Worldclass G&A Jachtzaak Wapenwinkel www.worldclassga.be
94 Yeti Koelboxen www.yeti.com
95 Yuneec Experience Center Drones www.yuneecexperiencecenternederland.nl
96 Zeiss Optiek www.zeiss.be
97 Claeys Houtconstructies www.claeys-houtconstructies.be/
Aanwezige Hondenrassen
97 Teckels
98 Weimaraner
99 Griffon Korthals
100 Vizsla
101 Retriever
102 Engelse Cocker
103 Engelse Springer
104 Engelse Pointer
105 Kleine Munsterlander
106 Grote Munsterlander
107 VZW Jachthondenvereniging